Ne Yapıyoruz?

Üretim

Ne Yapıyoruz?

Üretim

En kaliteli ürünleri, yenilikçi tasarım anlayışımızla tasarlıyor; üretiyor ve en uygun maliyetlerle sizlere sunuyoruz.

PROMOSYON TEKSTİL

Baskılı Kol Bandı, Nakışlı Kol Bandı, Baskılı Saç Bandı, Nakışlı Saç Bandı, Baskılı Şapka, Nakışlı Şapka, Baskılı Bez Çanta, Nakışlı Bez Çanta, Baskılı Bisiklet Yaka T-Shirt, Nakışlı Bisiklet Yaka T-Shirt, Baskılı Lacoste T-Shirt, Nakışlı Lacoste T-Shirt, Baskılı Havlu, Nakışlı Havlu.

DENİZ ŞORTU

Erkek Deniz Şortu, Kadın Deniz Şortu, Çocuk Deniz Şortu, Su İtici Özellikli,Baskılı Deniz Şortu,Baskısız Deniz Şortu.

PLAJ HAVLUSU

BASKILI PLAJ HAVLUSU, BASKIZ PLAJ HAVLUSU, DESENLİ PLAJ HAVLUSU, RENKLİ PLAJ HAVLUSU, NAKIŞLI PLAJ HAVLUSU, PAMUK PLAJ HAVLUSU, POLYESTER PLAJ HAVLUSU

PROFESYONEL İŞ KIYAFETLERİ

Çok Cepli İş Pantolonu, Elektrikçi Pantolonu, Kargo İş Pantolonu, Likralı İş Pantolonu, Reflektörlü Pantolon, Su Geçirmez İş Pantolonu, Anorak Mont, Çıkarılabilir Kollu Mont, Pilot Mont, Rüzgar Geçirmeyen Mont, Şantiye Montu, Termal Mont, Pilot Ceket, Polar İş Ceketi, Üniforma Ceket, Bahçıvan Tulum, Boy Tulumu, Kaynakçı Tulum, Lamine Tulum, SMS Tulum, Tamirci Tulum, Balıkçı Yağmurluk, Tulum Yağmurluk, Yağmurluk Ceket, Yağmurluk Pantolon, Yağmurluk Takım, Anorak Yelek, Çift Taraflı Yelek, Çok Cepli Yelek, İkaz Yelekleri, Mühendis Yeleği, Reflektörlü Yelek, Spor Yelek, Polar Aksesuarlar, Polar Boyunluk, Polar Eldiven, Polar Kulaklık, Polar Mont Yelek, Polar Bere, İş Gömlekleri, İş Kazakları, Antistatik Önlük, Kaynak Önlüğü, Su Geçirmez Önlük, İş Takımları, İş T-Shirtleri, İş Şapkası, Güvenlik Şapkası, Jokey Şapka, Softshell Mont - Yelek, Softshell Ceket, Softshell Mont, Softshell Yelek, Tişört - Sweatshirt, T-Shirt, Sweatshirt,

SPOR VE SPORCU KIYAFETLERİ

Basketbol Forma Üretimi, Futbol Forma üretimi, Voleybol Forma Üretimi, Hentbol Forma Üretimi, Bowling Forma Üretimi, Güreş Mayosu, Eşofman Takımları, Havlu Kol Bandı, Havlu Saç Bandı, Sporcu Sırt Çantası, Sporcu Taytı.

TRİKO BERE,TRİKO ATKI,TRİKO ELDİVEN,TRİKO BOYUNLUK,TRİKO SAÇ BANDI

TRİKO BERE,TRİKO ATKI,TRİKO ELDİVEN,TRİKO BOYUNLUK,TRİKO SAÇ BANDI

ÇORAP

Takım Elbise Çorap, Baskılı Çorap, Bambu Çorap, Renkli Çorap, Babet Çorap, Spor Çorap, Sporcu Çorap, Yün Çorap, Desenli Çorap, Patik Çorap, Erkek Çorap, Kadın Çorap, Çocuk Çorap, Bebek Çorap Pamuk Çorap, Modal Çorap, Polyamid Çorap, Soket Çorap

MONT

ŞİŞME MONT,KIŞLIK MONT,MEVSİMLİK MONT,KAYAK MONT,SPORCU MONT, KAZ TÜYÜ MONT,OUTDOOR MONT, TERMAL MONT,YAĞMURLUK MONT,WATERPROF MONT,GORETEX MONT,POLAR MONT,PARKA MONT,ERKEK MONT,KADIN MONT,ÇOCUK MONT,BEBEK MONT

POLAR ATKI,POLAR BERE,POLAR ELDİVEN,POLAR BOYUNLUK

POLAR ATKI,POLAR BERE,POLAR ELDİVEN,POLAR BOYUNLUK

Nasıl Yapıyoruz?

Üretim Öncesi Çalışmalar

Erbek Tekstil; kumaşlarda, giysi tasarımlarında, aksesuarlar veya giysi yıkama tekniklerinde sürekli yenilik ve gelişim sağlamak için müşterileri ile yakın temasta çalışır. Tüm ürünleri için, dünyanın dört bir yanında görülen moda trendleri, ayrıca kendi bünyesinde tasarladıklarını ve ürettiklerini gösteren showroomlar sürekli güncellenmektedir.

Erbek Tekstil; kendi tasarım ekibi ve müşterilerilerin tasarım ekipleri ile birlikte üretmek ve ortak fikirleri hızlı bir şekilde örneklere dönüştürmek için tesislerde kolektif çalışmayı tercih etmektedir. Bünyemizde yer alan yetenekli tasarım ekibi ile modadaki en son trendleri takip ederek; gerek iç müşterilere gerekse uluslararası müşterilerine nitelikli bir hizmet sunuyor.

Üretim

Tekstil’in ana damarı olan “üretim”e büyük önem veren Erbek Tekstil’de tüm süreçler titizlikle takip edilir. Sıfır hata ve zamanında tedarik hedefiyle çalışan Erbek Tekstil yaptığı makine ve kalite yönetim sistemi yatırımları ile müşterilerine en iyi hizmeti verir. bünyemizde üretim süreci aşağıdaki gibi işler:

Tedarik:

Proto Üretim: Orijinal proto ve SMS, fitting, varyantlar, kritikler, planlama, fiyatlandırma…,

Üretim: Planlama, takip, kalite kontrol, aracılık, organizasyon, üretim danışmanlığı…

Danışmanlık: Acenta hizmeti, satın alma, B2B, network, Ar-Ge, proje yönetimi…

Ön Hazırlık

Müşteri tarafından teyit edilen sipariş dosyası, sorumlu grup planlamasına teslim edilir ve müşteri temsilcisi tarafından eklenir. Grup planlama, üretimde kullanılacak kumaş ve garnitür kumaşların gerilme, bükülme, yırtılma ve sürtünme haslıkları testlerini yeniden yapar. Erbek Tekstil bünyesindeki bu test ekibi, tamamen uzman personelden oluşmaktadır. Kumaş partilerinden alınan numuneler gerekli testlere tabi tutulur. Ayrıca, metal aksesuarlar da ev yıkama, nikel testi gibi testlerden geçirilir. Bundan sonrasında satın alma süreci başlar ve en hızlı şekilde sonuçlanır. Tamamlanmış dosya tedarik planlama şefine teslim edilir. Tedarik planlama şefi, satın alma dosyaların doğruluğunu kontrol ettikten sonra gerekli hazırlığı yapar ve dosyayı planlama yöneticisine teslim eder.

Tasarım

Her nesne, içinde bulunduğu desenin şeklini alır ve doğru formlar daima doğru desenin bir sonucudur. Bu nedenle, sistemin en önemli aşamalarından biri desen aşamasıdır.Gerekli tasarım süreçleri profesyonel tasarımcılar tarafından yapılmakta ve gerdirme değerleri uygulanmaktadır. Üretim öncesi pilot çalışmalar yaptıktan sonra, görevi sadece üretim markörlerinin hazırlanması olan ilgili personel devreye girer. Üretim işaretleyicileri en doğru şekilde hazırlanırken aynı zamanda ölçüm masası, teknik çizim,3d tasarım ve kırma kalıpları,nakış desen numuneleri yıkama talimatları,etiket tasarımları ,teknik dosya ayrı ayrı çalışanlar tarafından hazırlanır. Ön planda durması için doğru kumaşı seçmenin püf noktası logonuzun renklerine uygun renk ve kumaş seçimidir. Dünya tekstil trendlerinin sınırsız seçenekleri ve tabi kumaş dokusuna uyumlu sonsuz renk alternatiflerine sahip Pantone renk skalasıyla dilediğiniz tercihi yapabilirsiniz.

Kesim

Üretim markörleri, kesim odasına teslim edilir. Kesim işlemi ile parça sayısı, yön ve kumaş genişliği gibi kontrolleri yapıldıktan sonra kesim odası sorumlusu her ürünü etiketleme işleminden geçirir. Kumaş kontrol aşamasında tespit edilen kumaş kusurları, çalışanların %100 başarı hedefi ile ayrıştırılarak, dikişe hazır hale getirilmesi amaçlanır. Üründe herhangi bir baskı veya nakış varsa, baskı-nakış takip personeli, tasarımcı ve müşteri temsilcisinin onayını aldıktan sonra baskıyı ve/veya nakış işlemini başlatır.

Dikim

Erbek Tekstil’de çalışan dikiş ekibi, her zaman en iyi şekilde üretim yapan, son teknoloji ile donatılmış profesyonel kadrosuyla her türlü ürünü en iyi şekilde üretme kabiliyetine sahip özel bir ekiptir. Tüm bölümlerdeki personel teknik, mesleki ve sosyal yeterliliklerle eğitilmektedir. Üretim onayını alabilmek için, en küçük detaylara kadar, satışcı, tasarımcı, planlama ve müşteri temsilcisi tarafından yapılan üretim onay toplantısında yeterli sayıda örnek alınır ve numuneler incelenir. Eğer bunlar kabul edilebilir bulunursa daha sonra üretim onayı verilir.

Yıkama

Erbek Tektil taşlama/yıkama bölümünde her işlemden sonra kalite kontrol uygulanır ve üründe oluşabilecek herhangi bir hata, daha fazla büyümeden kontrol altına alınır. Teknolojik üstünlük ve profesyonel yönetim kadrosu, bünyemizde bulunan yıkama departmanını diğer rakiplerin önüne geçirir.

Paketleme

Yıkandıktan sonra ambalaj departmanına sevk edilen ürünler bir kez daha renk kontrolünden geçmektedir. Süreç başlamadan önce ürün ölçüm, dayanıklılık, aksesuar işlemleri tamamlanır. Daha sonra iplik temizliği, ütüleme, ölçüm kontrolü, ara kalite kontrol ve % 100 denetleme departmanları görevlerini yerine getirir ve ürünler istenilen gibi paketlenir, daha sonra sevk edilir.

Sevkiyat

Günümüzün ticaret yapısında ürün kalitesi kadar, sevkiyat süreçlerinin kalitesi de önem kazanmıştır. Erbek Tekstil’de sipariş makbuzundan başlayarak son teslimat tarihlerine uymak için gereken tüm faaliyetler yöneticiler tarafından ayrı ayrı planlanmakta ve süreçler kontroller ile denetlenmektedir..

İletişim

 • E-Posta

  alperenerbek@pariltidesing.com

 • E-Posta

  iletisim@erbektekstil.com

 • Telefon

  +90 532 794 95 66

 • WhatsApp

  +90 532 794 95 66

 • Ofis

  Abdurrahmangazi Mahallesi Belediye Caddesi Yolum İş Merkezi No:10 Kat:3-4, P.K: 34920 Sultanbeyli/İstanbul/Türkiye